logo ArtCafe
O firmie
Kontakt

Jolanta Gawrońska - Art Cafe
 Tel.: 42 256-85-85

Tel. : 42 652 61 61

 Faks: 42 256-85-85
Tel. kom.: 695-601-448

biuro@art-cafe.com.pl

Kilka słów o nas Kawa nasza specjalność Skontaktuj się z nami

Firma Art Cafe to sieć mobilnych kawiarni, która specjalizuje się w przygotowywaniu najwyższej jakości kawy w systemie "Coffee to Go" . Tworząc naszą firmę chcieliśmy dać możliwość wytchnienia , zatrzymania się na moment oraz skosztowanie wyśmienitej kawy w miejscach, w których do tej pory było to niemożliwe. Dlatego pracujemy na profesjonalnych mobilnych kawiarniach, co sprawia, że Nasza oferta może być dostępna praktycznie wszędzie. Mobilna kawiarnia jest w pełni wyposażonym, kompaktowym urządzeniem pełniącym funkcję przenośnego baru kawowego.

Sercem Mobilnej Kawiarni Art Cafe jest wyszkolony Barista , odpowiedzialny za kontrolę wszystkich czynników, które przyczyniają się do otrzymania idealnego napoju tj. użycie odpowiedniej ilości kawy, grubość zmielenia ziarna, ciśnienie jakiemu poddawana jest zmielona kawa. Jego wiedza oraz umiejętności pozwalają przygotować napój kawowy indywidualnie dla każdego klienta, zaspokajając jego oczekiwania. Bariści Art Cafe przygotowują kawę według ścisłych reguł sztuki, korzystając wyłącznie z oryginalnej, specjalnie skomponowanej dla naszej firmy mieszanki 100 % Arabiki , której ziarna palone są w zaprzyjaźnionej palarni, krótko przed jej zmieleniem i przygotowaniem . Dzięki temu kawa uzyskuje wyjątkowy aromat i delikatny smak.

Najistotniejszymi elementami są profesjonalny, ciśnieniowy ekspres Faema oraz wysokiej klasy młynek Mazzer do mielenia kawy, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom największych smakoszy czarnego napoju nasze kawiarnie są wyposażone w najlepsze na świecie włoskie ekspresy ciśnieniowe.

Te włoskie temperamenty stworzą prawdziwe espresso, na bazie którego barista przygotowuje napoje kawowe w prawdziwie włoskim stylu, opierając się na tzw. zasadzie 4M:

Miscella - dobór ziaren

Macchina - odpowiedni ekspres

Macinatura - młynek

Mano - człowiek

Zadbaliśmy, aby nasze kawiarnie choć mobilne, przyciągały przyjemną i niepowtarzalną atmosferą.
Ciepła kolorystyka brązów i beżu , która przywołuje smak kawy, jednocześnie kojarząc się z chwilą relaksu i przyjemności. Aromat i smak świeżo parzonej kawy, cynamonu i czekolady , pyszne ciasta i ciasteczka, to właśnie nasza Receptura……